Liczba wydanych publikacji: 1205

O żonach Beatlesów

O żonach Beatlesów

Jak pisze autor „Żon Beatlesów” Marc Shapiro, to nie jest kolejna książka o Beatlesach. To jest kolejna książka przygotowana przez zespół Wydawnictwa JAK dla Wydawnictwa Znak Koncept 🙂.

Inne książki które opracowaliśmy kompleksowo na zlecenie SIW Znak znajdziesz w naszym portfolio.

To książka o Cynthii Powell, Marueen Cox, Pattie Boyd, Lindzie Eastman, Barbarze Bach, Yoko Ono, Olivii Arias, Heather Mills i Nancy Shevell. To wizerunki tych kobiet powinny się znaleźć na okładce zamiast ich czwórki facetów.

Autor zebrał mnóstwo cytatów z przeróżnych magazynów z wielu lat istnienia zespołu The Beatles, a także z lat późniejszych, w których członkowie supergrupy kontynuowali kariery solowe. To książka non-fiction, a zebranie wielu świadectw w jednym miejscu daje pewne wyobrażenie o stylu życia otoczenia gwiazd muzyki w minionym już wieku XX.

Poniżej malutki fragment:

Ostatecznie jednak George’owi udało się przełamać opory Pattie i oświadczył się ukochanej ponownie w grudniu 1965 roku. Jak relacjonowała później Pattie w wywiadzie dla ABC News, zrobił to w bardzo nieromantycznej formie, typowej dla Beatlesów:
Któregoś dnia [George] powiedział: „Naprawdę uważam, że powinniśmy się pobrać. Pogadam o tym z Brianem”. Za parę chwil wrócił, dał mi buziaka i oświadczył: „Brian mówi, że możemy wziąć ślub w styczniu”.

Do kupienia od kwietnia 2023 tylko na stronach Znaku!