Liczba wydanych publikacji: 1205

Lady Gaga

Lady Gaga

„A ja byłam taka zestresowana, nerwowo poprawiałam włosy, moja mama zaś poprawiała makijaż. Poszłyśmy się z nim spotkać, a on zapytał: »Chciałabyś nagrać ze mną album jazzowy?«, ja odpowiedziałam: »Oczywiście, że tak!«. Potem szybko się zaprzyjaźniliśmy i przyjaźnimy się po dziś dzień”. Taki był w 2011 roku początek współpracy Lady Gagi z Tommym Benettem, który w 2014 zaowocował niezwykłym albumem „Cheek to Cheek”. Ale to tylko jeden z grzeczniejszych wizerunków Lady Gaga, które możecie obejrzeć w tym pełnym kolorowych kreacji Lady Gagi albumie. Tak, tak, obejrzycie nawet słynną suknię z prawdziwego mięsa…

Z kolei Bradley Cooper, który zaprosił Lady Gagę do głównej roli w filmie Narodziny gwiazdy z 2016 roku tak wspomina w książce wrażenia z pierwszego jej występu: „To było jak diamentowy strzał przeszywający mi mózg. Ogromnie podobały mi się jej ruchy, barwa jej głosu”.

Wydaje się, że życiowym mottem Lady Gagi jest jedno z jej pojawiających się w książce stwierdzeń: „Czułam się niesamowicie wolna. I zdawałam sobie sprawę, że nic mnie nie zatrzyma”.

Do 6 lutego 2023 tę książkę można kupić tylko na stronie SIW Znak.