Liczba wydanych publikacji: 1205

Co ma wspólnego rower z łodzią podwodną?

Co ma wspólnego rower z łodzią podwodną?

To połączenie proponuje David Sandler, autor książki „Nie nauczysz dziecka jazdy na rowerze podczas prelekcji”, wznowionej niedawno przez Wydawnictwo Nieoczywiste przy wydatnym udziale zespołu naszego wydawnictwa. Outsourcing wydawniczy obejmował w tym przypadku komplet działań, wraz z dodatkowym projektem layoutu wnętrza książki.

Wydanie tej książki jest efektem kontynuacji współpracy naszej firmy z Wydawnictwem Nieoczywistym, od paru lat posiadającego prawa do większości tytułów wydanych na polskim rynku przez wydawnictwo Wolters Kluwer, dla którego Wydawnictwo JAK przygotowało kilkaset tytułów – niektóre z nich zobacz w Portflio/Wolters Kluwer.

A co z rowerem i łodzią podwodną? Na rowerze „nie da się nauczyć jazdy podczas prelekcji, mogą one jedynie pomóc w utrwaleniu nabytej wcześniej wiedzy. Same płyty CD, książki czy filmy wideo nie zrobią z nas handlowców – to tylko pożyteczne pomoce, jak boczne kółka roweru czy podtrzymująca nas ręka. Aby opanować sztukę profesjonalnej sprzedaży, musisz poznać system. Najpierw powinieneś nauczyć się technik sprzedaży (nie tych tradycyjnych!), a następnie regularnie je utrwalać, ale nie przez dzień czy dwa, lecz przez miesiące, a nawet lata” (s. 18). „Łódź podwodna to metafora Systemu Sprzedaży Sandlera – każda przegroda jest symbolem etapu procesu sprzedaży. Korzystając z systemu, prowadzisz klienta krok po kroku do punktu sprzedaży. Kończąc pracę w jednej przegrodzie, zamykasz ją, aby klient nie mógł już do niej wrócić” (s. 89).

Innymi słowy: przeczytaj książkę, poznaj zasady zamykania przegród w łodzi podwodnej i ucz się jeździć na rowerze przez doświadczenie, korzystając z poznanych podstaw systemu Sandlera!

Jak pisze na swojej stronie wydawca, „nowe wydanie książki Davida Sandlera, będącej światowym bestsellerem i klasykiem literatury biznesowej, zostało uaktualnione i uzupełnione o działania w nowych realiach rynkowych przez Davida Mattsona – następcę Sandlera w firmie szkoleniowej Sandler Training” (…) zamieszczono też najnowsze studia przypadków zaczerpnięte z praktyki Sandler Training”.