Liczba wydanych publikacji: 1205

Trzecia książka Stefanie Stahl po polsku

Trzecia książka Stefanie Stahl po polsku

To już trzecia książka niemieckiej autorki bestsellerów Stefanie Stahl przedstawiona polskim czytelnikom w przeciągu ostatnich 12 miesięcy przez Wydawnictwo Otwarte przy udziale naszego zespołu. Kiedy w lipcu 2019 roku przygotowywaliśmy pierwszą z nich, „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” (Das Kind in dir muss Heimat finden), zadzwoniła do nas dziennikarka z Niemiec. Zapytała, czy przypadkiem nie wiemy, czy ktoś może zamierza wydać tę książkę po polsku, bo to jedna z najchętniej ostatnio kupowanych w Niemczech książek 😀.

I rzeczywiście, w Polsce też okazała się bestsellerem, dlatego wydawca zdecydował o przygotowaniu kolejnej książki, „Kochaj najlepiej jak tylko potrafisz” (Jeder ist beziehungsfähig). Nad tą książką o sztuce bycia razem prace ukończyliśmy pod koniec listopada 2019 roku. Przed kilkoma dniami przekazaliśmy wydawcy gotowe do druku pliki trzeciej książki „Jak myśleć o sobie dobrze” (So starken Sie Ihr Selbstwertgefühl), o tym jak odkryć i wzmocnić poczucie swojej wartości.

To nie beletrystyka, ale trafiające do przekonania wskazówki, jak zorientować się, dlaczego robimy to co robimy, albo skąd biorą się w nas – wydawałoby się irracjonalne – opory przed pewnymi zachowaniami. Czyli psychologia, ale podana w najlepszy wg nas sposób, przez wskazanie punktów wzrostu, czyli miejsc, myśli, uczuć, których sobie zwykle nie uświadamiasz. A które Tobą czasem bez udziału Twojej świadomości kierują. „Dziecko we mnie”, „Kochać najlepiej”, „Jak myśleć”. Nad zestawem tych słów warto pomyśleć nawet, a może zwłaszcza teraz, w czasie wakacji w tych „ciekawych czasach”. W myśleniu na pewno pomoże łatwa do przyswojenia przez każdego czytelnika lektura książek S. Stahl. Po niej odkryjesz, że można stać się nowym, wolnym człowiekiem.