Liczba wydanych publikacji: 1205

Olimpiada o Diamentowy Indeks. Matematyka

Olimpiada o Diamentowy Indeks. Matematyka

W czerwcu 2017 roku do dwóch wydanych przez nas dotąd zbiorów zadań z rozwiązaniami, jakie znalazły się w dziewięciu dotychczasowych edycjach Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w Krakowie, dołączył trzeci zbiór, zapewne najważniejszy dla wielu przygotowujących się do tego konkursu kandydatów na studentów Akademii Górniczo-Hutniczej. W 2015 roku wydaliśmy rozwiązania zadań z Chemii, od początku Olimpiady o Diamentowy Indeks, czyli od roku 2007/08, do roku 2013/14. Co roku aktualizujemy wydanie zadań z Fizyki, niedawno opublikowaliśmy wydanie czwarte, uzupełnione o najnowsze zadania z sezonu 2016/17. Wydanie pierwsze Matematyki obejmuje okres 2007/08 – 2015/16.

Dziesiąta tegoroczna (2016/17) edycja Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH inspiruje nas także do pracy nad ostatnim elementem tej układanki, czyli Geografią z elementami Geologii. O postępie prac będziemy informować Szanownych Czytelników na naszej stronie na FB
Trzy książki stanowiące komplet rozwiązań z trzech podstawowych przedmiotów jakimi są Matematyka, Fizyka i Chemia można nabyć na stronie Wydawnictwa JAK oraz w księgarniach internetowych w całej Polsce. Niebawem zaoferujemy możliwość nabycia wszystkich trzech książek z atrakcyjnym rabatem!