Liczba wydanych publikacji: 1205

Dwadzieścia lat i więcej!

Dwadzieścia lat i więcej!

Już prawie dwadzieścia lat temu – w czerwcu 1999 roku – Wydawnictwo JAK powstało w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Niżej podpisany założyciel wyodrębnił ją z istniejącej spółki cywilnej jako owoc swojego rozwiniętego w niej bakcyla książkowego. Przez następnych kilka lat doskonaliłem swoje umiejętności w obszarze DTP ściśle skoncentrowanym na pracy z tekstem. Pierwsze kroki stawiałem w klasycznym, wymagającym PageMakerze, a następnie przy użyciu coraz bardziej przyjaznego „łamaczowi” InDesigna i innych programów z rodziny Adobe Creative Cloud.

Kiedy w 2007 roku formowała się niezależna grupa redaktorów i korektorów, pracujących dotąd dla jednego z największych polskich wydawnictw biznesowych, Wydawnictwo JAK z otwartością przyjęło ją pod swoje skrzydła. Dzięki pracy wieloosobowego zespołu specjalistów od tamtej pory pod naszymi auspicjami powstały setki książek przygotowanych przez nas dla kilkunastu polskich (i nie tylko) wydawnictw. Z początkiem roku 2019 liczba opracowanych przez Wydawnictwo JAK książek przekroczyła tysiąc, co jest dla nas dodatkowym powodem do dumy!

Dziękuję wszystkim Klientom, cieszę się, że tak duża liczba dobrze przygotowanych książek trafiła w ręce Czytelników i gwarantuję: to jeszcze nie koniec!

Zapraszam do śledzenia w tym roku naszych aktualności oraz profilu facebookowego Wydawnictwa JAK: z pewnością pojawią się tam niebawem niespodzianki!

Andrzej Choczewski