Liczba wydanych publikacji: 1205

Wakacje z dzieckiem w słońcu i w cieniu

Wakacje z dzieckiem w słońcu i w cieniu

Chwila przerwy od codzienności, jaką niosą z sobą wakacyjne urlopy, może być dobrą okazją, żeby spędzić trochę czasu ze swoim własnym Dzieckiem Słońca i Dzieckiem Cienia. Co to takiego jest, dowiadujemy się z książek Stefanie Stahl, wydawanych w Polsce przez Wydawnictwo Otwarte, a opracowywanych edytorsko przez nasze Wydawnictwo JAK. Stefanie Stahl to psycholożka i psychoterapeutka, prowadząca prywatną praktykę w Trewirze. Skupia się przede wszystkim na takich zagadnieniach jak lęk przed bliskością, wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz praca z „wewnętrznym dzieckiem”. Jest autorką bestsellerowych książek, które zyskały uznanie milionów czytelników.

„Jak odkryć swoje wewnętrzne dziecko. Ćwiczenia” to zeszyt ćwiczeniowy, który pomaga dotrzeć do tego co najważniejsze wewnątrz każdego z nas, żebyśmy mogli ugruntować wiedzę o sobie samym, umocnić poczucie niezależności i budować poczucie własnej wartości.

Dla jasności w kilku słowach, cytując Autorkę: „Dziecko Cienia to metafora, która symbolizuje nasze wdrukowane negatywne doświadczenia i schematy myślowe, które nabyliśmy w okresie dzieciństwa.” Dziecko Słońca jest jego przeciwieństwem, to stan do którego dążymy, przez odkrycie wspierających schematów myślowych, skierowanie uwagi na nasze mocne strony, ustalenie jakie
są nasze osobiste wartości. Warto sięgnąć po tę pomoc, wykorzystując swoją spokojniejszą urlopową głowę!