Liczba wydanych publikacji: 1205

Siedem lat później

Siedem lat później

Rozmowa Doroty Wellman z Januszem L. Wiśniewskim nie toczy się wokół „S@motności w sieci”, z której to książki Janusz L. Wiśniewski znany był przede wszystkim siedem lat temu, kiedy to odbył się pierwowzór rozmowy opublikowanej w niniejszym tomie… Z tegorocznej rozmowy wynika, że Autor wolałby być wreszcie kojarzony również z innymi tytułami… A po tych siedmiu latach ma ich na swoim koncie już ponad dwadzieścia! Jest m.in. bardzo wziętym autorem w Rosji. A przy tym zawodowym informatykiem. To nie wywiad, to rozmowa dwóch przyjaciół, aczkolwiek stroną bardziej „nagabującą” pozostaje Dorota Wellman. Książkę przygotowaliśmy dla Znaku Literanova w przeciągu sześciu tygodni.

Książki Autora wyszły również w Wietnamie, Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Albanii, Bułgarii, na Litwie, Łotwie, we Włoszech, w Holandii… Czytelnik dowiaduje się nie tylko o popularności książek Janusza L. Wiśniewskiego na świecie, ale także m.in. o tym, jak odbywać firmowe zebrania:
„To przypomina trochę scrum w rugby. Zawodnicy stają w kółko, pochylają się i namawiają. My też nasze spotkania nazywamy scrum. Stojący krótki scrum, gdzie sobie opowiadamy o tym, co trzeba zrobić.”
Do nabycia na stronie Wydawnictwa Znak.